خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

هیوا | سایت تخصصی مشاوره تحصیلی, کنکور,انتخاب رشته و دانشگاه

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99


آزمون مدارس تیزهوشان هرساله توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای شناخت و استعداد یابی دانش آموزان جهت ورود بهمدارس استعداد درخشان ، سمپاد یا تیزهوشان در پایه دهم برگزار می شود . با توجه به امکانات آموزشی و تحصیلی بالای مدارس تیزهوشانهمواره ، داوطلبان بسیاری برای شرکت در این آزمون اقدام به ثبت نام می نمایند که با توجه به بالا بودن تعداد متقاضیان رقابت سختی برای دانش آموزان می باشد . سازمان آموزش و پرورش در سال تحصیلی 97 – 98 تغییراتی گسترده ای را در روند آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به وجود آورده است که از جمله این تغییرات می توان به ادغام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم و حذف آزمون تیزهوشان ششم به هفتماشاره نمود . داوطلبانی که پس از مطالعه این مقاله شرایط ذکر شده را داشته باشند می توانند نسبت به ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 اقدام نمایند . در ادامه به شرح کاملی در خصوص زمان ، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 و همچنین زمان برگزاری و اعلام نتایج تیزهوشان می پردازیم .



زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 98 احتمالا مطابق سال گذشته در نیمه دم فروردین ماه می باشد و داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهممی توانند در این بازه زمانی با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir ، با وارد نمودن اطلاعات دانش آموزی خود در فرم مربوطه اقدام به ثبت نام نمایند . لازم به ذکر است که علاقه مندان به تحصیل در مدارس تیزهوشان می بایست همزمان با ثبت نام هزینه ثبت نام تیزهوشان را نیز پرداخت کنند . با توجه به اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، امسال پذیرش در مدارس تیزهوشان پایه هفتم صرفا از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش انجام شده و هیچ آزمون دیگری برگزار نمی شود . برای اطلاع از جزئیات ثبت نام آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم کلیک کنید . در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 منتشر نشده است به محض کسب اطلاعات جدید این مقاله به روز رسانی می شود ، همچنین می توانید برای اطلاع از اخبار بروز آزمون تیزهوشان عضو کانال تلگرام تیزهوشان شوید .
دانش آموزان و والدین آن ها می توانند کلیه سوالات خود را در خصوص زمان و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو بپرسند ، برای برقراری ارتباط با مشاوران تحصیلیکو کافیست از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنیاستفاده نمایید .


شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سال های گذشته می بایست برای ثبت نام و شرکت در این آزمون دارای شرایطی همچون کسب نمره خیلی خوب در کلیه دروس یا حداکثر یک خوب مابقی دروس خیلی خوب می بودند ، ولی با توجه به تغییرات گسترده ای که در سال تحصیلی 97 – 98 توسط وزارت آموزش و پرورش به وجود آمده است ، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم حذف شده است و مدارس تیزهوشاندوره اول متوسطه ( پایه هفتم ) برای پذیرش دانش آموزان در سال تحصیلی 98 - 99 اقدام به برگزاری آزمون سنجش استعداد و هوش برای داوطلبان می نماید . بنابراین شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم ابتدایی 98 با تغییراتی همراه است . یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون تیز هوشان نهم به دهم 98 کسب معدل سالانه در پایه هشتم 19 و بالای 19 می باشد . از شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توان به دارا بودن تابعیت ایرانی اشاره کرد ، که البته دانش آموزان غیر ایرانی نیز می توانند با شرایط خاص در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند . برای اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 کلیک کنید .


زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

آزمون تیزهوشان 98 احتمالا همچون سال گذشته در نیمه اول خرداد ماه به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود و داوطلبان می توانند 5 روز قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت Azmoon.medu.ir اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 99 نمایند . نتایج آزمون تیزهوشان 98 حدودا 5 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود ، که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج تیزهوشان از نتیجه آزمون خود آگاه شوند . آن دسته از داوطلبانی که به نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض دارند می بایست در فرصتی که بعد از اعلام نتایج در اختیار داوطلبان قرار می گیرد می توانند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان خود را ثبت نمایند تا نتیجه آزمونشان مجددا مورد بررسی قرار گیرد .دانش آموزان گرامی توجه کنند که به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان الزامی می باشد .






منبع : ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99






کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97 - 98 , ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 98 ,ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97 - 98 , ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 98 , ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 98 , ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 98 , ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 98 , کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 97 98 , شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان , ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 97 , هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 98 , زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 98 , مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98 ,ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 - 98 , ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 98 , زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 98 , هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 98 ,مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 98 , اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 , شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 , دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 98 , دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 , ثبت نام مدارس شاهد 97 98 , زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 98 ,ثبت نام تیزهوشان , ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99 , ثبت نام تیزهوشان 98 - 99 , زمان ثبت نام تیزهوشان 98 - 99 , زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 , نحوه ثبت نام تیزهوشان 98 - 99 , نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 , شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99 , زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 98 - 99 ,

+ نوشته شده در پنجشنبه 24 خرداد 1397ساعت 12:56 توسط Heyvagroup | | تعداد بازدید : 5